علائم ایمنی خطر افتادن درخت

علائم ایمنی خطر افتادن درخت
کد کالا: 217

نام محصول علائم ایمنی :  علائم ایمنی خطر افتادن درخت

کد کالا علائم ایمنی :  217

safety sign danger falling trees

جدول فنی مشخصات تابلوهای ایمنی
کد سایز ابعاد(cm)     کد برچسب توضیحات برچسب    کد تابلو توضیحات تابلو
S 7*10   D برچسب روزرنگ-ضد آب   G ورق گالوانیزه از 0.6 الی 2 میلیمتر ضخامت(فولاد امیرکبیر کاشان)
A 10*15   R برچسب شبرنگ-ضد آب-بهمراه رفلکس نور   H ورق پی وی سی 2الی 10 میل-ضد آب-قابلیت انعطاف پذیری
O 15*20   P برچسب شبنما-ضد آب-قابلیت جذب نور و نور دهی 6 ساعت به بالا   Z فریم الکترواستاتیک-ضخامت 1.5 میل-رنگ کوره ای-دارای لبه برگشته
M 20*30   X بنر -ضد آب-بهمراه پانچ   K ورق پلکسی 1 الی 10 میل-دارای رنگ بندی-ضد آب-مستحکم-قابلیت برش لیزر
C 30*40   Y کاغذ گلاسه بهمراه لمینت   V شاسی چوب-ضخامت 10 میل-نصب آسان به دیوار
N 40*50   W برچسب شیشه ای-ضد آب   AL آلومینیوم 1 الی 10 میل-ضد آب-دوام بالا در برابر محیط بیرونی
L 50*60  

جهت تماس و یا ارسال سفارش :

تلگرام ،واتس آپ: 09125480830

تلفن : 02144059138-02188422701

فکس:02188457787

B 60*100  
Q سفارشی  

*  در صورت درخواست سایز سفارشی تابلو ایمنی برای شما مشتریان عزیز تولید خواهد شد.

*  امکان اضافه شدن لوگو شرکت در گوشه کار بصورت رایگان امکان پذیر می باشد.

*  قبل از تولید طرح هایی نهایی چاپ برای شما ارسال خواهد شد.

* برای انتخاب بهتر تابلوهای مورد نظر و رفع سوالات خود می توانید با همکاران ما بصورت 24 ساعته مشاوره دریافت کنید.(02144059138)

(هدف و آرزوی مجموعه ایمن ساین روزی ایمن و بدون حادثه برای شماست.)

مطالب مرتبط :

قطع کردن درخت : مسلما هیچ کس شما را به قطع کردن درختان تشویق نمی کند. اگر کوچک ترین چیزی در حیاط منازل آپارتمانی و ویلایی ما سازنده حس خوب باشد، حضور همین درخت هاست، اما گاهی اوقات مشکلاتی به وجود می آید که نمی توان آن ها را نادیده گرفت. وقتی سایه درختان به قدری می شود که آفتاب را از محیط منزل می گیرد یا ریشه ها باعث ایجاد دردسر برای سازه ساختمان می شوند، چاره ای جز این نمی ماند که یا با این مشکلات کنار بیایید یا درخت ها را قطع کنید. البته قطع کردن درخت می تواند تا حدی چالش برانگیز باشد. شاید شما ندانید که قطع کردن یک درخت کهنسال چه فوت و فنی می طلبد و تا به حال چنین کاری را انجام نداده باشید. اینجاست که راهنمایی های زیر به کار خواهند آمد و به شما کمک خواهند کرد.

گاهی اوقات، قطع کردن چند شاخه می تواند مشکل شما را برطرف کند. این راه حل زمانی جواب می دهد که شما با شاخه ها و برگ ها مشکل دارید و احساس می کنید بدون حضور آن ها نور بیش تری به فضاهای داخلی منزل می رسد یا دید شما نسبت به بیرون کامل تر می شود. بعضی وقت ها هم مشکل اساسی تر از این حرف هاست و شما با معضل آسیب دیدن پی ساختمان توسط ریشه های یک درخت قطور و قدیمی رو به رو هستید. در چنین مواقعی باید برای قطع کامل درخت دست به کار شد. به هر حال، قطع کردن درخت، چه از شاخه ها و چه از تنه، اصولی دارد که باید آن ها را در نظر بگیرید. همراه ما باشید تا شما را با روش قطع درخت بیش تر آشنا کنیم.

هرس کردن شاخه ها

اگر احساس می کنید شاخه ها و برگ ها جلوی دید شما را به سمت بیرون گرفته اند و نمی گذارند از آفتاب لذت ببرید، وقت آن است که برای هرس کردن آستین بالا بزنید. اره های دستی یا برقی برای بریدن شاخه ها به کار می آیند. معمولا اگر شاخه ها باریک باشند، خود شما می توانید به سادگی آن ها را ببرید، اما اگر با شاخه های قطوری مواجه هستید، شاید به کمک متخصصین نیاز داشته باشید. اگر خودتان برای این کار اقدام می کنید، باید حواس تان باشد که شاخه ها را به اندازه قطع کنید تا به سلامتی درخت آسیبی وارد نشود. سعی کنید فقط شاخه هایی را ببرید که واقعا برای شما مشکل ساز هستند. در طی هرس کردن شاخه ها تعادل درخت را مد نظر داشته باشید.

بریدن درخت از تنه

مسلما گاهی اوقات هم مشکل به قدری بزرگ است که مجبور هستید کل درخت را قطع کنید و از خاک بیرون بیاورید. این معضل زمانی به وجود می آید که ریشه یک درخت کهنسال به قدری گسترش پیدا کرده که ممکن است پی ساختمان شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. در چنین مواقعی به خاطر سنگین بودن کار و خطراتی که ممکن است در هنگام قطع کردن درخت با آن ها مواجه شوید، پیشنهاد ما کمک گرفتن از افراد متخصص است. کسانی که در این کار مهارت دارند، بهتر می دانند که چطور شما را از مشکل ایجاد شده رها کنند و خیلی سریع تر کار را به انجام می رسانند. با این حال، اگر می خواهید خودتان دست به کار شوید، می توانید از اره برقی کمک بگیرید تا در زمان کوتاه تری موفق به بریدن تنه درخت شوید.

علائم ایمنی در کارگاه ، علائم ایمنی ، علایم ایمنی ،  ughml hdlkd ، علائم ایمنی مواد شیمیائی ، علائم ایمنی در آزمایشگاه ، چاپ علائم ایمنی ، علائم ایمنی جرثقیل، علائم ایمنی جوشکاری ، علائم ایمنی در جوشکاری ، علائم ایمنی خطر ، علائم ایمنی خود ایمنی ، علائم بیماری خود ایمنی ، علائم ایمنی خروج اضطراری ، علائم ایمنی هشداردهنده ، علائم ایمنی هشدار دهنده ایمنی ، علائم ایمنی و هشدار ایمنی ، عکس علائم ایمنی ، عکس های علائم ایمنی ، فروش علائم ایمنی ، فروش علائم ایمنی در تهران ، فروش علائم ایمنی در شهرستانها ، قیمت علائم ایمنی ، علائم ایمنی صنعتی ، علائم ایمنی در صنعت ، علائم ایمنی کارگاه ، علائم ایمنی کارگاهی، علائم ایمنی کار ، علائم ایمنی کارگاه ساختمانی ، علائم ایمنی محیط کار ، علائم ایمنی مواد شیمیائی ، علائم ایمنی مواد سمی ، علائم ایمنی آتش نشانی ، علائم ایمنی ترافیکی ، تولید علائم ایمنی ،علائم ایمنی ترافیکی ،علائم ایمنی اخطاری ، علائم ایمنی انبار ، علائم ایمنی آزمایشگاه ، علائم ایمنی استفاده از مواد شیمیائی ، علائم ایمنی لیفتراک ، علائم ایمنی لیزر ، لیست علائم ایمنی ، علائم ایمنی بازدارنده ، علائم ایمنی برق ، علائم ایمنی بهداشت ، علائم ایمنی و بهداشت ، علائم ایمنی ساختمان ، علائم ایمنی شبرنگ ، علائم ایمنی مواد آزمایشگاهی ، علائم ایمنی مواد شیمیائی ، علائم ایمنی آزمایشگاه شیمی ، علائم ایمنی و بهداشتی ، علائم ایمنی در کارخانه ، علائم ایمنی راه ، علائم ایمنی راه ها ، علائم ایمنی ایمن ساین ،محمدرضا دادگرمهر ، محمدرضا دادگرمه، تابلوهای ترافیکی ، علائم ترافیکی ، محصولات ترافیکی ، بشکه ترافیکی ، نیوجرسی، سرعتگیر، مخروط،استوانه، فریم الکترواستاتیک ،تابلو فلزی ، تابلو شبرنگ، تابلو فریم دار ، تابلو چارچوبدار، ساخت تابلو،تابلو جاده ای ، تابلو معابر،تابلو سرکوچه، تابلو اماکن، تابلو انتظامی، تابلو پرچمی ، بست ،تابلو خیابان ، گل میخ ، مخروط هرمی ، چراغ آذرخش ، استند پلاستیکی ، کاشن تانک،چراغ باتومی ، بولارد،مخزن شن و نمک علائم ترافیکی چشم گربه ای ، علائم ترافیکی در ایران ،علائم ترافیکی led ، علائم ترافیکی سولاربرچسب شبرنگ ، برچسب روزنگ ، برچسب شبنما ، برچسب فوتولمینسنت ، برچسب علائم ایمنی ، برچسب ، علائم ترافیکی پارکینگ ، علائم پلاستیکی پارکینگ ، علائم ترافیکی صنعتی ، علائم ترافیکی ثابت ، قیمت علائم ترافیکی ، فروش علائم ترافیکی ، عکس علائم ترافیکی ، علائم ترافیکی خورشیدی ، علائم ترافیکی سولار ، خرید علائم ترافیکی ، علائم ترافیکی جدید ، علائم ترافیکی جهان ، علائم ترافیکی چشم گربه ای ،علائم ترافیکی چگونه کار می کند ، شرکت علائم ترافیکی ، علائم ترافیکی شهری ، ساخت علائم ترافیکی ، سازنده علائم ترافیکی ، علائم ترافیکی لیست قیمت ، علائم افقی ترافیکی ، علائم ترافیکی ایران ، تولید علائم ترافیکی ، علائم و تجهیزات ترافیکی ، نصب علائم ترافیکی ، نصاب علائم ترافیکی ،علائم ترافیکی محصولات علائم ترافیکی چگونه کار می کندعلائم ایمنی کپسول آب,تگ ایمنی,استوانه ایمنی, علائم ایمنی,علایم ایمنی,تابلو ایمنی,ایمنی,تابلو ترافیکی,شبرنگ,برچسب,شبنما,کپسول اتش نشانی,خرید کپسول اتش نشانی,کپسول آتش نشانی,خرید کپسول آتش نشانی,فروش کپسول اتش نشانی,فروش کپسول اتش نشانی,قیمت کپسول اتش نشانی 

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: