علائم ایمنی خطر منطقه اسکی روی آب

علائم ایمنی خطر منطقه اسکی روی آب
کد کالا: 116

نام محصول علائم ایمنی :  علائم ایمنی خطر منطقه اسکی رو آب

کد کالا علائم ایمنی :  116

safety sign beware water skiing area

جدول فنی مشخصات تابلوهای ایمنی
کد سایز ابعاد(cm)     کد برچسب توضیحات برچسب    کد تابلو توضیحات تابلو
S 7*10   D برچسب روزرنگ-ضد آب   G ورق گالوانیزه از 0.6 الی 2 میلیمتر ضخامت(فولاد امیرکبیر کاشان)
A 10*15   R برچسب شبرنگ-ضد آب-بهمراه رفلکس نور   H ورق پی وی سی 2الی 10 میل-ضد آب-قابلیت انعطاف پذیری
O 15*20   P برچسب شبنما-ضد آب-قابلیت جذب نور و نور دهی 6 ساعت به بالا   Z فریم الکترواستاتیک-ضخامت 1.5 میل-رنگ کوره ای-دارای لبه برگشته
M 20*30   X بنر -ضد آب-بهمراه پانچ   K ورق پلکسی 1 الی 10 میل-دارای رنگ بندی-ضد آب-مستحکم-قابلیت برش لیزر
C 30*40   Y کاغذ گلاسه بهمراه لمینت   V شاسی چوب-ضخامت 10 میل-نصب آسان به دیوار
N 40*50   W برچسب شیشه ای-ضد آب   AL آلومینیوم 1 الی 10 میل-ضد آب-دوام بالا در برابر محیط بیرونی
L 50*60  

جهت تماس و یا ارسال سفارش :

تلگرام ،واتس آپ: 09125480830

تلفن : 02144059138-02188422701

فکس:02188457787

B 60*100  
Q سفارشی  

*  در صورت درخواست سایز سفارشی تابلو ایمنی برای شما مشتریان عزیز تولید خواهد شد.

*  امکان اضافه شدن لوگو شرکت در گوشه کار بصورت رایگان امکان پذیر می باشد.

*  قبل از تولید طرح هایی نهایی چاپ برای شما ارسال خواهد شد.

* برای انتخاب بهتر تابلوهای مورد نظر و رفع سوالات خود می توانید با همکاران ما بصورت 24 ساعته مشاوره دریافت کنید.(02144059138)

(هدف و آرزوی مجموعه ایمن ساین روزی ایمن و بدون حادثه برای شماست.)

مطالب مرتبط :

اسکی روی آب یک ورزش روی سطحی آب است که در آن فرد  با اسکی توسط یک  کابل به یک قایق  متصل و بر روی آب قرار می گیرد. اسکی باز باید دارای قدرت بدنی بالا ، استقامت عضلانی و تعادل خوبی باشد. این  ورزش نیاز به سطح کافی و صاف از آب، یک اسکی، یک قایق ، سه نفر (بسته به قوانین قایقرانی دولتی) و یک دستگاه شناور شخصی دارد. در این ورزش انواع زیادی نسبت به اسکی بازان ،آب و هوای تفریحی یا رقابتی وجود دارد. انواع اسکی روی آب عبارتند از اسکی سریع، اسکی ترتیب، اسکی سلوموم، پرشی و اسکی چرخشی. همچنان با گروه طبیعت گردی و آفرود دامونا همراه باشید تا با ورزش پر هیجان اسکی روی آب بیشتر آشنا شوید.

روش اصلی اسکی روی آب

اسکی بازان می توانند اسکی روی آب خود را از دو راه شروع کنند: آب، که بیشتر استفاده میکنند ، خشک امکان پذیر است ولی کمتر استفاده میشود. اسکی آب به طور معمول بر روی آب عمیق انجام می شود. اسکی باز میتواند روی اسکی بایستد و وارد آب شود و یا بدون اسکی در آب می پرد، اسکی در حالی که در آب قرار می گیرند به آنها شناور است، زیرا ایستادن روی اسکی هنگامی که خیس باشد آسان تر است. هنگامی که اسکی بازان بر روی اسکی قرار می گیرند، با یک طناب به  قایق  وصل می شوند تا بتوانند تعادل اسکی خود را نگه دارند. این طناب بین اسکی و اسکی باز  قرار می گیرد. در شروع اسکی باز با سرعت  حدود ۳۰ کیلومتر بر روی آب کشیده می شود. اسکی باز  همچنین می تواند “شروع خشک”  داشته باشد که با ایستادن در ساحل یا اسکله انجام می شود ؛ با این حال، این نوع ورود فقط برای حرفه ای ها توصیه می شود.

ورزشکار با عقب رفتن و حفظ پاها کمی خم می شود و اسکی در نهایت  به شکل هواپیما در می آید و اسکی باز شروع به حرکت در آب می کند. اسکی باز با استفاده از وزن خود و قرار دادن سنگینی در یک طرف به چپ و راست می رود. وزن بدن اسکی باز باید بین پا و پاشنه ها متعادل باشد.

غیر از  راننده و اسکی باز، یک شخص سوم به نام ناظر باید حضور داشته باشد. کار ناظر این است که با تماشای اسکی باز در صورت سقوط وی راننده را مطلع سازد. ناظر معمولا در یک صندلی درعقب  قایق برای دیدن اسکی باز نشسته است. اسکی بازان و ساکنان قایق با استفاده از سیگنالهای دست ارتباط برقرار می کنند.

آب

یک دریاچه خصوصی که به دست انسان ساخته شده  یا بر روی هر نوع آب مانند رودخانه، دریاچه یا اقیانوس  با آب های آرام برای اسکی مناسب هستند.  برای اسکی در یک فضای ۶۰  متری، آب باید حداقل ۱٫۵ تا ۱٫۸ متر عمق داشته باشد. فضای کافی برای اسکی بازان ایمنی آن را بالا می برد و اسکی روی آب را موفقیت آمیز و صحیح می کند. اسکي بازان و رانندگان قايق باید از خطرات  دور باشند و اجتناب کنند.

اسکی

اسکی بازان جوان معمولا از اسکی کودکان استفاده می کنند که شامل دو اسکی است که در پشت و جلوی آنها قرار دارد. این اتصالات برای نگه داشتن اسکی  به قدرت کمتری نیاز دارد. گاهی اوقات این اسکی می تواند یک دسته  داشته باشد که برای کمک به تعادل اسکی باز مورد نیز است. اسکی کودکان کوتاه است ومعمولا ۱۱۰-۱۵۰ سانتی متر  طول دارد که انداز آن بسته به اسکی باز کوچکتر میشود. اگر یک فرد به اندازه کافی قوی باشد تا بتواند اسکی  و خود را با هم نگه دارد، گزینه های مختلفی بسته به سطح مهارت و وزن آنها وجود دارد.

اسکی بازان می توانند از دو اسکی استفاده کنند پاها بر روی یک اسکی قرار میگیرند که به آن “اسکی ترکیبی”  گفته می شود و یا  هر پا بر روی یک اسکی  که به آن اسلالوم اسکی  گفته می شود. به طور کلی    هر چقدر وزن افراد سنگین تر باشد اسکی بزرگتر خواهد شد و طول آن نیز متفاوت خواهد بود. طول اسکی بر اساس نوع اسکی روی آب تغییر می کند. به عنوان مثال، در اسکی پرشی، طول اسکی بیشتر است ولی اسکی مستقل و منظم تفریحی در اسکی رقابتی و اسکی ترتیب استفاده می شود.

اقدامات ایمنی اسکی روی آب

اسکی روی آب یک ورزش پر خطر است و به همین دلیل هم باید اقدامات ایمنی در آن به درستی رعایت شوند. فضای لازم برای اسکی بزرگ ۶۰ متر و آب باید حداقل ۱٫۵ تا ۱٫۸ متر عمیق باشد. قایق باید حداقل ۳۰ تا ۱۰۰ متر از اسکله ها، مناطق شنا و ساحل دور باشد. برای اسکی بازان جلیقه های خاص طراحی شده است تا اسکی باز بتواند راحت حرکت داشته باشد.

شایع ترین آسیب های ناشی از اسکی روی آب در اطراف پا ، مانند زانو است، زیرا سقوط با سرعت بالا می تواند زاویه های نامنظم برخورد بین بدن اسکی باز و سطح آب ایجاد کند. یکی دیگر از علل شایع زخم، برخورد با اشیاء در آب و یا نزدیک آن است، مانند اسکله.

انواع اسکی روی آب

اسلالوم

اسلالوم یکی از انواع  اسكی روی آب است كه با يك اسكی انجام مي‌شود. در اين رشته اسكی‌باز باید بتواند از خارج ۶ گوي کوچک  شناور در آب در مسير زيگزاگی  دور بزند، و هيچ  کدام از گوي ها را جا نگذارد و خود نيز در آب نيافتد.

هر اسكی‌باز با  طناب ۱۸/۲۵ متر و كمترين سرعت مسابقه را آغاز  می کند. در راندهاي بعدی سرعت افزايش پيدا مي‌كند و طناب کوتاه تر می شود و چنانچه اسكی‌باز بتواند با حداكثر سرعت قايق، موفق شود گوی ها را دور بزند ، برنده محسوب می‌شود.

پرش

پرش از روی سكو جذاب‌ترين و خطرناك‌ترين رشته اسكی روی آب می‌باشد. در این نوع اسکی، اسكی‌باز پرش‌كار تلاش می كند كه تا آنجايي كه مي‌تواند از روي سكو پرش کند. در اين رشته تنها پرش از سكو و يك فرود درست ملاك خواهد بود. هراسكی‌باز ۳ بار مي‌تواند از روی سكو پرش کند و بيشترين طولی كه از روی سكو می‌پرد امتياز او محسوب مي‌شود و ارتفاع ملاك نخواهد بود.

در رشته پرش، سرعت قايق و ارتفاع سكوي پرش بر اساس سن افراد و مرد و زن بودن تنظيم مي‌شود، يعني براي مردان در يك رده سنی ارتفاع سكو و سرعت قايق ثابت می‌باشد و هر فردي كه طول پرش بيشتری طي نمايد برنده محسوب مي‌شود.

چرخش

چرخش بيشترين تكنيك و حرفه را در بين سه رشته اسکی روی آب طلب می‌كند. افراد مبتدی در اين رشته ابتدا با دو اسكی آغاز به كار كرده و در صورت پيشرفت با يك اسكی حركات چرخشی خود را انجام می‌دهند. اسكی‌باز تلاش مي‌كند تا با تعداد چرخش بيشتر از روي برنامه ارائه شده توسط خودش در طی دو مدت ۲۰ ثانيه‌اي امتياز بيشتری به خود اختصاص دهد. همچنين اسكي ‌باز با قرار دادن پای خود در طناب مخصوص چرخش و يا در دست گرفتن آن سعی در به دست آوردن حداكثر امتياز دارد.

اسکی روی آب نمایشی

این مسابقات شامل اسکی رقص ـ آهسته دو نفری ـ پرشی آزاد و هرم انسانی است. اسکی نمایشی شامل باشگاه‌های آماتوری است که معمولاً تعداد ۳۰ و یا بیشتر از آن عضو دارند. در این نوع از مسابقات عامل سن ملاک نبوده و بنابراین اعضاء باشگاه اسکی را می‌توان از رده خردسالان تا سالخوردگان طبقه‌بندی نمود. همچنین تیم ها ممکن است به صورت منطقه ای یا ملی رقابت کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص تفریحات و ورزش های آبی گوناگون مانند غواصی می توانید با گروه طبیعت گردی و آفرود دامونا در تماس باشید.

علائم ایمنی در کارگاه ، علائم ایمنی ، علایم ایمنی ،  ughml hdlkd ، علائم ایمنی مواد شیمیائی ، علائم ایمنی در آزمایشگاه ، چاپ علائم ایمنی ، علائم ایمنی جرثقیل، علائم ایمنی جوشکاری ، علائم ایمنی در جوشکاری ، علائم ایمنی خطر ، علائم ایمنی خود ایمنی ، علائم بیماری خود ایمنی ، علائم ایمنی خروج اضطراری ، علائم ایمنی هشداردهنده ، علائم ایمنی هشدار دهنده ایمنی ، علائم ایمنی و هشدار ایمنی ، عکس علائم ایمنی ، عکس های علائم ایمنی ، فروش علائم ایمنی ، فروش علائم ایمنی در تهران ، فروش علائم ایمنی در شهرستانها ، قیمت علائم ایمنی ، علائم ایمنی صنعتی ، علائم ایمنی در صنعت ، علائم ایمنی کارگاه ، علائم ایمنی کارگاهی، علائم ایمنی کار ، علائم ایمنی کارگاه ساختمانی ، علائم ایمنی محیط کار ، علائم ایمنی مواد شیمیائی ، علائم ایمنی مواد سمی ، علائم ایمنی آتش نشانی ، علائم ایمنی ترافیکی ، تولید علائم ایمنی ،علائم ایمنی ترافیکی ،علائم ایمنی اخطاری ، علائم ایمنی انبار ، علائم ایمنی آزمایشگاه ، علائم ایمنی استفاده از مواد شیمیائی ، علائم ایمنی لیفتراک ، علائم ایمنی لیزر ، لیست علائم ایمنی ، علائم ایمنی بازدارنده ، علائم ایمنی برق ، علائم ایمنی بهداشت ، علائم ایمنی و بهداشت ، علائم ایمنی ساختمان ، علائم ایمنی شبرنگ ، علائم ایمنی مواد آزمایشگاهی ، علائم ایمنی مواد شیمیائی ، علائم ایمنی آزمایشگاه شیمی ، علائم ایمنی و بهداشتی ، علائم ایمنی در کارخانه ، علائم ایمنی راه ، علائم ایمنی راه ها ، علائم ایمنی ایمن ساین ،محمدرضا دادگرمهر ، محمدرضا دادگرمهر، تابلوهای ترافیکی ، علائم ترافیکی ، محصولات ترافیکی ، بشکه ترافیکی ، نیوجرسی، سرعتگیر، مخروط،استوانه، فریم الکترواستاتیک ،تابلو فلزی ، تابلو شبرنگ، تابلو فریم دار ، تابلو چارچوبدار، ساخت تابلو،تابلو جاده ای ، تابلو معابر،تابلو سرکوچه، تابلو اماکن، تابلو انتظامی، تابلو پرچمی ، بست ،تابلو خیابان ، گل میخ ، مخروط هرمی ، چراغ آذرخش ، استند پلاستیکی ، کاشن تانک،چراغ باتومی ، بولارد،مخزن شن و نمک علائم ترافیکی چشم گربه ای ، علائم ترافیکی در ایران ،علائم ترافیکی led ، علائم ترافیکی سولاربرچسب شبرنگ ، برچسب روزنگ ، برچسب شبنما ، برچسب فوتولمینسنت ، برچسب علائم ایمنی ، برچسب ، علائم ترافیکی پارکینگ ، علائم پلاستیکی پارکینگ ، علائم ترافیکی صنعتی ، علائم ترافیکی ثابت ، قیمت علائم ترافیکی ، فروش علائم ترافیکی ، عکس علائم ترافیکی ، علائم ترافیکی خورشیدی ، علائم ترافیکی سولار ، خرید علائم ترافیکی ، علائم ترافیکی جدید ، علائم ترافیکی جهان ، علائم ترافیکی چشم گربه ای ،علائم ترافیکی چگونه کار می کند ، شرکت علائم ترافیکی ، علائم ترافیکی شهری ، ساخت علائم ترافیکی ، سازنده علائم ترافیکی ، علائم ترافیکی لیست قیمت ، علائم افقی ترافیکی ، علائم ترافیکی ایران ، تولید علائم ترافیکی ، علائم و تجهیزات ترافیکی ، نصب علائم ترافیکی ، نصاب علائم ترافیکی ،علائم ترافیکی محصولات علائم ترافیکی چگونه کار می کندعلائم ایمنی کپسول آب,تگ ایمنی,استوانه ایمنی, علائم ایمنی,علایم ایمنی,تابلو ایمنی,ایمنی,تابلو ترافیکی,شبرنگ,برچسب,شبنما,کپسول اتش نشانی,خرید کپسول اتش نشانی,کپسول آتش نشانی,خرید کپسول آتش نشانی,فروش کپسول اتش نشانی,فروش کپسول اتش نشانی,قیمت کپسول اتش نشانی 

خطر – خطر پاشش مواد مذاب – خطر لیفتراک – خطر هوای فشرده – خطر حوزه آهنربای قوی – خطر گرمای شدید - خطر سرمای شدید –خطر مرگ – خطر برق گرفتگی – خطر مرگ برق فشار قوی – خطر پرتو لیزر – خطر مواد رادیواکتیو – خطر امواج غیر یون ساز – خطر داربست بندی ناقص – خطر ریزش کف – خطر سقوط در آب – خطر سقوط – خطر سطح لغزنده – مواظب سر خود باشید –خطر مواد سمی – مواد قابل اشتعال – خطر مواد قابل انفجار – خطر موا شیمیایی زیان آور – خطر موا شیمیایی خورنده – خطر مواد بیولوژیک – خطر سقوط بار – خطر سقوط ابزار – خطر کارگران مشغول کارند – خطر آلودگی صوتی شدید – خطر مرگ – تحت تعمیر

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: