علائم ایمنی آرایشگاه

علائم ایمنی آرایشگاه
کد کالا: 625

نام محصول علائم ایمنی :  علائم ایمنی  آرایشگاه

کد کالا علائم ایمنی :  625

*  در صورت درخواست سایز سفارشی تابلو ایمنی برای شما مشتریان عزیز تولید خواهد شد.

*  امکان اضافه شدن لوگو شرکت در گوشه کار بصورت رایگان امکان پذیر می باشد.

*  قبل از تولید طرح هایی نهایی چاپ برای شما ارسال خواهد شد.

مطالب مرتبط :

مهمترین وظایف یک منشی آرایشگاه vip چیست؟ (آموزش منشی سالن زیبایی)

امروزه در سالن های زیبایی و کلینیک های زیبایی برای پاسخگویی به مشتری و حرفه ای تر کردن سالن زیبایی خود به استخدام منشی در آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی(کلینیک زیبایی)  می پردازند. اما آیا تا به حال به این نکته توجه کرده اند که چه مقدار برای آموزش منشی آرایشگاه و منشی سالن زیبایی خود به صورت تخصصی و حرفه ای کار کرده اند؟

امروزه سالن های زیبایی برای جذب و نگهداری مشتری های خود اقدام به صرف هزینه های بسیاری جهت تبلیغات و بازاریابی خود و همچنین طراحی سالن های زیبایی می کنند، هزینه هایی بسیار زیادی که گاهی اوقات نتیجه ای جز شکست در سرمایه گذاری ما نمی گذارد یا اینکه آن انتظاری که ما بابت صرف این هزینه کرده ایم را برآورده نمی سازد.

چرا آموزش منشی آرایشگاه این‌قدر مهم است؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چقدر برای آموزش نیروهای خود وقت گذاشته اید؟

متأسفانه امروزه همه به دنبال استخدام منشی می گردند و به نظر خودشان اگر کمی از مهارت هایی را که مدنظرشان باشد را داشته باشند می توانند به عنوان یک منشی حرفه‌ای شروع به کار کنند و در ضمن کار به مهارت های بعدی این شغل دست پیدا می کنند ولی اشتباه اساسی در اینجاست که ما باید برای حرفه ای تر شدن منشی خود تلاش کنیم و تلاش یعنی آموزش نیرو.
امروزه نقش یک منشی آرایشگاه  و کار در آرایشگاه زنانه با توجه به حساسیت زیادی که مشتریان در انتخاب ما دارند آن‌قدر زیاد که بدون توجه به این مسئله فقط و فقط به دنبال صرف هزینه برای تبلیغات خود هستیم بدون اینکه بدانیم مهم‌ترین تبلیغچی ما منشی ماست!

مهم‌ترین ویژگی های یک منشی آرایشگاه چیست؟

۱: نظم و انضباط:

داشتن نظم و انضباط یک منشی خصوصاً در بجث زیبایی از اهمیت خاصی برخوردار است. مثلاً ما باید برای مشتریان خود زمان‌هایی دقیق تنظیم کنیم و حتی دقایق کوتاه هم نباید مشتریان ما منتظر بمانند!

۲: آشنایی به کامپیوتر و نرم افزار های مرتبط:

حداقل در یک سال باید بتوانیم اطلاعات مشتریان همیشگی خود را در آن قرار دهیم. همچنین به مهارت های اینترنتی نیز در این امر باید تسلط داشته باشیم چرا که اگر بتوانیم حتی یک وبلاگ هم برای سالن خود داشته باشیم این خود می تواند تأثیر قابل توجهی در افزایش اعتماد ما نزد مسئول سالن و افزایش درآمد ما داشته باشد.

۳: روابط عمومی بالا:

داشتن روابط عمومی خوب و مناسب از ویژگی های لازم و ضروری یک منشی آرایشگاه زنانه می باشد. مثلاً در کار در آرایشگاه زنانه باید به این نکته توجه کنیم که همیشه روابط عمومی خاص مشتریان خود را داشته باشیم. بعضی مواقع ما از یک مشتری خوشمان نمی آید اما این دلیل درستی نیست که با او در نحوه صحبت و برخورد خوب نباشیم بلکه باید نوع ارتباط با مشتری و نوع روابط و ارتباط با او را پیدا و انتخاب کنیم.

۴: ظاهر آراسته:

منشی کلینیک زیبایی به‌عنوان ویترین یک کلینیک زیبایی همیشه اولین برخورد ها و دیدارها را با مشتریان و ارباب‌رجوعان داراست.
اساسی ترین موضوع این است که ما باید با کیفیت آرایشگاه خود هماهنگ باشیم. مثلاً اگر سالن آرایش ما درزمینهٔ خدمات ناخن هم فعالیت دارد ما نیز باید به ناخن‌های خود اهمیت بدهیم و در نظر مشتری جذاب به نظر برسیم تا مشتری ترغیب شود که از خدمات ما استفاده کند.

۵: داشتن فن بیان و زبان بدن قوی و حرفه ای

همیشه بهترین کلمات و زیباترین کلمات حرفه خود را پیدا و همیشه از آنها در حرفه خود خصوصاً در برخورد با خانم ها استفاده کنید. 

۶: خوش برخورد باشید.

هرگز لبخند را فراموش نکنید! سعی کنید در ابتدای ورود مشتری، در هنگام آرایش، در پایان و بدرقه مشتری همیشه از یک تکنیک حرفه ای جذب مشتری که همان لبخند است استفاده کنید. داشتن ظاهر بشاش و صدای نرم و دل‌نشین این حس را به مشتری القاء می کند که همیشه به شما مراجعه کند.

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: