علائم ایمنی پتوی ضدحریق

علائم ایمنی پتوی ضدحریق
کد کالا: 537

نام محصول علائم ایمنی :  علائم ایمنی پتوی ضدحریق

کد کالا علائم ایمنی :  537

*  در صورت درخواست سایز سفارشی تابلو ایمنی برای شما مشتریان عزیز تولید خواهد شد.

*  امکان اضافه شدن لوگو شرکت در گوشه کار بصورت رایگان امکان پذیر می باشد.

*  قبل از تولید طرح هایی نهایی چاپ برای شما ارسال خواهد شد.

مطالب مرتبط :

پتو نسوز چیست؟

 پتو نسوز چیست؟ پتو نسوز ، ابزار امنیتی است که در جهت خاموش کردن و از بین بردن آتش در نقطه آغازین طراحی شده است. پتوهای نسوز شامل ورقه هایی مقاوم در برابر آتش می باشد که بر روی آتش و حریق قرار می گیرد تا آن را خفه کند.
پتو نسوز

پتو نسوز چیست؟

پتونسوزهای کوچک ، که معمولا در آشپزخانه ها واطراف خانه استفاده می شود ، معمولا از فایبرگلاس و کولار kevlar ساخته شده است که اغلب به شکلی تاخورده است که برای استفاده سریع و آسان بتوان از آن در راستای خاموش کردن حریق بهره برد. پتو نسوز ها به همراه کپسول های آتش نشانی موارد ایمنی مقابله با آتش سوزی هستند که در برابر این نوع خطرات کمک کننده می توانند باشند. این پتوهای غیرقابل اشتعال ، تا دماهای 900 درجه قابل استفاده بوده و در آتش سوزی ها و حریق های کوچک ، با خفه کردن آن و جلوگیری از رسیدن اکسیژن به آتش ، آن را خاموش می کند. به دلیل سادگی و آسانی استفاده از آن ، یک پتوی نسوز ، برای افرادی که در استفاده از کپسول های آتش نشانی بی تجربه اند ، بهترین انتخاب می باشد.

پتو نسوز چیست؟

پتوی نسوز چیست

پتو نسوزهای بزرگتر ، که در آزمایشگاه ها و موقعیت های صنعتی بیشتر استفاده می شود ، معمولا از جامه پشمی ساخته شده اند.(که آنها را با مایعی ضد حریق آغشته می کنند.) این پتو ها معمولا به شکل عمودی در جاهای مخصوصی قرار می گیرند که بتوان از آنها به سریع ترین شکل ممکن بهره برد و با بیرون کشیدن این پتوها و انداختن روی فردی که لباسش آتش گرفته در نجات دادن او راهگشا بود.

آزبست در پتو نسوزهای قدیمی

برخی پتو نسوزهای قدیمی تر ، از الیاف آزبستی بافته شده ساخته شده بودند که خیلی دارای استاندارد جهانی هم نبودند. این ترکیب ها ، امکان ایجاد خطر در حین انجام عملیات را بالا می بردند.

طریقه استفاده از پتو نسوز

برای این که یک حریق ایجاد شود ، هر سه ضلع مثلث آتش می بایستی حضور داشته باشند : گرما ، سوخت و اکسیژن

پتوی نسوز باید بر روی ماده ی جامد بچسبد و آتش را در برگیرد. چه پتوی نسوز از بالا روی جسم مشتعل قرر گیرد چه اطرافش را محاصره کند ، وظیفه اش آن است که از رسیدن اکسیژن به آتش جلوگیری نماید ، که این باعث خاموشی شعله می شود.

 

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: