علائم ایمنی کلید قطع اضطراری

علائم ایمنی کلید قطع اضطراری
کد کالا: 306

نام محصول علائم ایمنی :  علائم ایمنی کلید قطع اضطراری

کد کالا علائم ایمنی :  306

safety sign switch off when not in use

جدول فنی مشخصات تابلوهای ایمنی
کد سایز ابعاد(cm)     کد برچسب توضیحات برچسب    کد تابلو توضیحات تابلو
S 7*10   D برچسب روزرنگ-ضد آب   G ورق گالوانیزه از 0.6 الی 2 میلیمتر ضخامت(فولاد امیرکبیر کاشان)
A 10*15   R برچسب شبرنگ-ضد آب-بهمراه رفلکس نور   H ورق پی وی سی 2الی 10 میل-ضد آب-قابلیت انعطاف پذیری
O 15*20   P برچسب شبنما-ضد آب-قابلیت جذب نور و نور دهی 6 ساعت به بالا   Z فریم الکترواستاتیک-ضخامت 1.5 میل-رنگ کوره ای-دارای لبه برگشته
M 20*30   X بنر -ضد آب-بهمراه پانچ   K ورق پلکسی 1 الی 10 میل-دارای رنگ بندی-ضد آب-مستحکم-قابلیت برش لیزر
C 30*40   Y کاغذ گلاسه بهمراه لمینت   V شاسی چوب-ضخامت 10 میل-نصب آسان به دیوار
N 40*50   W برچسب شیشه ای-ضد آب   AL آلومینیوم 1 الی 10 میل-ضد آب-دوام بالا در برابر محیط بیرونی
L 50*60  

جهت تماس و یا ارسال سفارش :

تلگرام ،واتس آپ: 09125480830

تلفن : 02144059138-02188422701

فکس:02188457787

B 60*100  
Q سفارشی  

*  در صورت درخواست سایز سفارشی تابلو ایمنی برای شما مشتریان عزیز تولید خواهد شد.

*  امکان اضافه شدن لوگو شرکت در گوشه کار بصورت رایگان امکان پذیر می باشد.

*  قبل از تولید طرح هایی نهایی چاپ برای شما ارسال خواهد شد.

* برای انتخاب بهتر تابلوهای مورد نظر و رفع سوالات خود می توانید با همکاران ما بصورت 24 ساعته مشاوره دریافت کنید.(02144059138)

(هدف و آرزوی مجموعه ایمن ساین روزی ایمن و بدون حادثه برای شماست.)

مطالب مرتبط :

کلید قطع اضطراری را در تابلو های برق یا بعضی اماکن که روی دیوار نصب شده اند را دیده اید ؟ در بعضی از دستگاه ها وجود این کلید ضروری است چرا احتمال وجود خطر را کاهش میدهد، شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که کلید قطع اضطراری یا کلید امرجنسی ( emergency) چیست و چه نقشی را در تابلو های برق ایفا میکن و ما در این اموزش برق صنعتیبه کلید قطع اضطراری خواهیم پرداخت.

کلید قطع اضطراری چیست ؟

در بعضی از تابلو های برق نیاز است که قبل یا بعد از شستی استپ در مدار برق صنعتی یک کلید باشد که قابل باز گشت نباشد همانطور که در آموزش نصب کنتاکتور با شستی استپ استارت توضیح دادیم شستی استپ وقتی دست روی آن میگزاریم کنتاکت داخلی آن قطع میشود و اگر دستمان را روی آن رها کنیم شستی استپ به حالت اول یعنی حالت وصل باز خواهد گشت  همان طور که شما هم  میدانید شستی استپ در اصطلاح نرمالی کلوز یا nc  هستند که این اصطلاح به این معنی است این شستی ها در حالت پیش فرض بسته هستند اما…

تفاوتی که کلید قطع اضطراری با شستی استپ دارد بر نمیگردد و وقتی دست روی آن گذاشتیم به خودی خود به حالت قبل بر نمیگردد و قفل میشود و باید سر کلید را نیم دور بچرخانیم تا کلید به حالت اول بگردد و در دو نوع دیواری و تابلو یی وجود دارد.

لامپ کمترین انرژی را صرفه جویی می کند ، لامپ کم نور است. ایجاد عادت برای خاموش کردن چراغ ها هنگام استفاده از آنها ممکن است مدتی به شما عادت کند ، اما پس انداز انرژی و پول باعث می شود که این عادت ارزش آن را داشته باشد. همچنین مهم است که بدانید از کدام نوع لامپ های لامپ استفاده می کنید تا بفهمید در هر بار سوئیچ زدن چقدر انرژی صرفه جویی می کنید.

 
همه لامپ ها برابر نیستند
با خاموش کردن چراغ خود چقدر انرژی صرفه جویی می کنید به نوع لامپ هایی که استفاده می کنید بستگی دارد. کمترین لامپهای با انرژی کارآمد ، چراغهای رشته ای هستند. در حقیقت ، 90 درصد استفاده از چراغ های رشته ای انرژی به عنوان گرما خاموش می شود و تنها در حدود 10 درصد از نور نتیجه می دهد. بنابراین خاموش کردن لامپ های رشته ای صرفه جویی در مصرف لامپ های هالوژن یا لامپ های دیود تابش نور فشرده فشرده و نور بسیار کم کارآمدتر موجب صرفه جویی در مصرف انرژی بیشتر می شود.
 
صرفه جویی در انرژی و پول
خاموش کردن چراغ باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود و باعث صرفه جویی در هزینه نیز می شود. برای محاسبه میزان صرفه جویی در مصرف انرژی در هر ساعت ، هر لامپ در خانه شما خاموش است ، ابتدا امتیاز وات چاپ شده بر روی آن را بررسی کنید. اگر لامپ یک لامپ 60 واتی است و به مدت یک ساعت خاموش است ، در این صورت 0/0 کیلووات ساعت را پس انداز می کنید. پس از آن برای محاسبه چقدر پول پس انداز خود ، آخرین قبض برقی خود را بگیرید ، بدانید که در هر کیلووات ساعت چقدر شارژ می شوید ، و سپس قیمت را بر حسب ساعت کیلووات چند برابر کنید. این تعداد بسته به منطقه ای که در آن زندگی می کنید ، و همچنین - در برخی مناطق - زمان روز یا فصلی که در آن از چراغ ها استفاده می کنید تغییر می کند. اگر میزان برق شما در هر کیلووات ساعت 20 سنت باشد ، در هر ساعت 1.2 سنت صرفه جویی می کنید که یک لامپ خاموش است.
 
فیلم روز
اثر گلوله برفی
در حالی که صرفه جویی چند دلار و تعداد معدود کیلووات ساعت در قبض برقی شما در هر ماه ممکن است به نظر نمی رسد که معامله بزرگی باشد ، وقتی بسیاری از افراد به جنبش می پیوندند ، پس انداز به سرعت زیاد می شود. به عنوان مثال ، دانشگاه های سراسر آمریکا تشویق دانشجویان برای خاموش کردن چراغ های بلااستفاده را آغاز کرده اند. Lights Off Cornell یکی از صدها مورد از این انرژی = حرکات صرفه جویی و پایداری در عرصه کالج است. کرنل پس از آنکه در سال 2010 محاسبه کرد که دانشگاه می تواند تا سالانه 60،000 دلار صرفه جویی کند ، فقط با خاموش کردن چراغ هایی که استفاده نمی شوند ، تشویق دانشجویان برای کاهش مصرف نور خود را آغاز کرد.
 
حدس بزنید
اگر می خواهید با خاموش کردن چراغ های بلااستفاده در خانه یا محل کار خود صرفه جویی کنید ، از کنترل های روشنایی مانند دیمرها ، ردیاب های حرکتی یا تایمر استفاده کنید. دیمرها نورپردازی داخلی متغیر را ایجاد می کنند و باعث کاهش میزان توان و خروجی آنها می شوند و این به صرفه جویی در مصرف انرژی کمک می کند. نصب آنها نسبتاً ارزان است و از آنها می توان میزان نور در اتاق مورد نظر خود را به مطلوب ترین سطح رساند. سنسورهای حرکتی هنگام تشخیص حرکت ، به طور خودکار چراغ ها را روشن می کنند و بعد از متوقف شدن حرکت ، چراغها را مدتی کوتاه خاموش می کنند. از تایمرهای دستی و قابل برنامه ریزی برای روشن و خاموش کردن چراغهای فضای باز و داخلی در مواقع خاص استفاده می شود. با استفاده از این کنترل های روشنایی ، می توانید اطمینان داشته باشید که بدون نیاز به بررسی مداوم هر نور ، شخصاً انرژی از بین نمی رود.

علائم ایمنی در کارگاه ، علائم ایمنی ، علایم ایمنی ،  ughml hdlkd ، علائم ایمنی مواد شیمیائی ، علائم ایمنی در آزمایشگاه ، چاپ علائم ایمنی ، علائم ایمنی جرثقیل، علائم ایمنی جوشکاری ، علائم ایمنی در جوشکاری ، علائم ایمنی خطر ، علائم ایمنی خود ایمنی ، علائم بیماری خود ایمنی ، علائم ایمنی خروج اضطراری ، علائم ایمنی هشداردهنده ، علائم ایمنی هشدار دهنده ایمنی ، علائم ایمنی و هشدار ایمنی ، عکس علائم ایمنی ، عکس های علائم ایمنی ، فروش علائم ایمنی ، فروش علائم ایمنی در تهران ، فروش علائم ایمنی در شهرستانها ، قیمت علائم ایمنی ، علائم ایمنی صنعتی ، علائم ایمنی در صنعت ، علائم ایمنی کارگاه ، علائم ایمنی کارگاهی، علائم ایمنی کار ، علائم ایمنی کارگاه ساختمانی ، علائم ایمنی محیط کار ، علائم ایمنی مواد شیمیائی ، علائم ایمنی مواد سمی ، علائم ایمنی آتش نشانی ، علائم ایمنی ترافیکی ، تولید علائم ایمنی ،علائم ایمنی ترافیکی ،علائم ایمنی اخطاری ، علائم ایمنی انبار ، علائم ایمنی آزمایشگاه ، علائم ایمنی استفاده از مواد شیمیائی ، علائم ایمنی لیفتراک ، علائم ایمنی لیزر ، لیست علائم ایمنی ، علائم ایمنی بازدارنده ، علائم ایمنی برق ، علائم ایمنی بهداشت ، علائم ایمنی و بهداشت ، علائم ایمنی ساختمان ، علائم ایمنی شبرنگ ، علائم ایمنی مواد آزمایشگاهی ، علائم ایمنی مواد شیمیائی ، علائم ایمنی آزمایشگاه شیمی ، علائم ایمنی و بهداشتی ، علائم ایمنی در کارخانه ، علائم ایمنی راه ، علائم ایمنی راه ها ، علائم ایمنی ایمن ساین ،محمدرضا دادگرمهر ، محمدرضا دادگرمه، تابلوهای ترافیکی ، علائم ترافیکی ، محصولات ترافیکی ، بشکه ترافیکی ، نیوجرسی، سرعتگیر، مخروط،استوانه، فریم الکترواستاتیک ،تابلو فلزی ، تابلو شبرنگ، تابلو فریم دار ، تابلو چارچوبدار، ساخت تابلو،تابلو جاده ای ، تابلو معابر،تابلو سرکوچه، تابلو اماکن، تابلو انتظامی، تابلو پرچمی ، بست ،تابلو خیابان ، گل میخ ، مخروط هرمی ، چراغ آذرخش ، استند پلاستیکی ، کاشن تانک،چراغ باتومی ، بولارد،مخزن شن و نمک علائم ترافیکی چشم گربه ای ، علائم ترافیکی در ایران ،علائم ترافیکی led ، علائم ترافیکی سولاربرچسب شبرنگ ، برچسب روزنگ ، برچسب شبنما ، برچسب فوتولمینسنت ، برچسب علائم ایمنی ، برچسب ، علائم ترافیکی پارکینگ ، علائم پلاستیکی پارکینگ ، علائم ترافیکی صنعتی ، علائم ترافیکی ثابت ، قیمت علائم ترافیکی ، فروش علائم ترافیکی ، عکس علائم ترافیکی ، علائم ترافیکی خورشیدی ، علائم ترافیکی سولار ، خرید علائم ترافیکی ، علائم ترافیکی جدید ، علائم ترافیکی جهان ، علائم ترافیکی چشم گربه ای ،علائم ترافیکی چگونه کار می کند ، شرکت علائم ترافیکی ، علائم ترافیکی شهری ، ساخت علائم ترافیکی ، سازنده علائم ترافیکی ، علائم ترافیکی لیست قیمت ، علائم افقی ترافیکی ، علائم ترافیکی ایران ، تولید علائم ترافیکی ، علائم و تجهیزات ترافیکی ، نصب علائم ترافیکی ، نصاب علائم ترافیکی ،علائم ترافیکی محصولات علائم ترافیکی چگونه کار می کندعلائم ایمنی کپسول آب,تگ ایمنی,استوانه ایمنی, علائم ایمنی,علایم ایمنی,تابلو ایمنی,ایمنی,تابلو ترافیکی,شبرنگ,برچسب,شبنما,کپسول اتش نشانی,خرید کپسول اتش نشانی,کپسول آتش نشانی,خرید کپسول آتش نشانی,فروش کپسول اتش نشانی,فروش کپسول اتش نشانی,قیمت کپسول اتش نشانی 

 

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: