علائم ایمنی کمکهای اولیه

علائم ایمنی کمکهای اولیه
کد کالا: 808

نام محصول علائم ایمنی :  علائم ایمنی کمکهای اولیه

کد کالا علائم ایمنی :  808

*  در صورت درخواست سایز سفارشی تابلو ایمنی برای شما مشتریان عزیز تولید خواهد شد.

*  امکان اضافه شدن لوگو شرکت در گوشه کار بصورت رایگان امکان پذیر می باشد.

*  قبل از تولید طرح هایی نهایی چاپ برای شما ارسال خواهد شد.

مطالب مرتبط :

مبانی کمکهای اولیه
اولین قدم در هر شرایط اضطراری شناخت مشکل و ارائه کمک است. هنگامی که در شک دارید یا وقتی فردی به شدت آسیب دیده یا بیمار است ، باید همیشه با تماس با شماره 911 سیستم واکنش اضطراری را فعال کنید. اگر مطمئن نیستید که وضعیت چقدر جدی است ، اپراتور 911 از شما سؤالاتی را برای تعیین جدی بودن از شما سؤال می کند. از آن
تا رسیدن کمک اضافی روی خط بمانید ، یا اینکه اپراتور 911 به شما بگوید قطع کنید. دستگاه های پخش کننده اورژانس می توانند شما را از مراحل انجام احیاء قلبی ریوی (CPR) ، با استفاده از دستگاه ضربان ساز خارجی خودکار (AED) ، یا ارائه مراقبت های اولیه تا رسیدن کمک اضافی راهنمایی کنند.
 
آیا در خانه ، محل کار یا مدرسه هستید ، می دانید کیت کمکهای اولیه و AED در کجا نگهداری می شود و با محتوای آنها آشنا باشید. بدانید که چگونه سیستم پاسخگویی اضطراری را فعال کنید (با تماس با شماره 911 در ایالات متحده). از هرگونه سیاست در محیط کار در مورد اورژانس های پزشکی آگاه باشید.
پس از تعیین مشکل ، قدم بعدی در ارائه کمک ، تعیین عدم پاسخگویی فرد مصدوم یا بیمار است. بهترین راه برای تعیین این مسئله ضربه زدن به شخص و صحبت با صدای بلند با آنها است: "حال شما خوب است؟" به دنبال هرگونه شناسه پزشکی مانند گردنبند یا دستبند باشید. این ممکن است سرنخی ارزشمند برای علت اوضاع فراهم کند.
 
ایمنی صحنه
ارزیابی ایمنی محیط هنگام رسیدن به هر صحنه بسیار مهم است. شما نمی خواهید به یک فرد دیگر آسیب دیده یا بیمار شوید بنابراین به دنبال خطرات احتمالی باشید. فرد را از هرگونه خطری مانند وجود آب در صحنه جدا کنید. به ویژه برای جلوگیری از خطر ترافیک خودرو ، هوشیار باشید.
شستشوی دستی و محافظ شخصی
شستشوی دست در پیشگیری از بیماری و بیماری ضروری است. دستان خود را بعد از هر قسمت مراقبت و بعد از خاموش کردن دستکش بشویید. همچنین حتماً در اولین فرصت دست مصدوم / بیمار را بشویید. هنگامی که سینک در دسترس نیست ، از ضد عفونی کننده های دستی استفاده کنید. (بیشتر ضد عفونی کننده های دستی مبتنی بر الکل هستند و در صورت نیاز جایگزین شستشوی دست ها هستند.)
روش صحیح شستن دست نسبتاً ساده است:
دستان خود را کاملاً مرطوب کنید و صابون سخاوتمندانه بمالید.
حداقل 20 ثانیه با شدت نیرو را مالش دهید .
دستان خود را با آب زیادی آب بشویید.
دستان خود را با حوله یا سشوار خشک کنید.
استفاده از وسایل محافظ شخصی یک راهکار مهم برای به حداقل رساندن خطر در معرض خون و مایعات بدن است. اگر فرد در حال خونریزی است ، هنگام انجام مراقبت های اولیه ، همیشه از دستکش و عینک محافظ استفاده کنید. احتیاط جهانی استفاده از تجهیزات محافظ شخصی در هر زمان ممکن است در معرض خون یا مایعات بدن باشد. این خطر را هم برای نجات دهنده و هم برای مصدوم / بیمار در معرض یک بیماری ناشی از خون کاهش می دهد. دستکش دستان شما را از قرار گرفتن در معرض خون و سایر مایعات بدن محافظت می کند در حالی که محافظت از چشم مانع از قرار گرفتن در معرض تصادف مایعات پاشش می شود.
یک ماسک جیب را به عنوان بخشی از تجهیزات محافظ شخصی خود در نظر بگیرید زیرا در هنگام تنفس ایمنی ایجاد می کند. مطمئن شوید که در صورت موجود بودن ، تمام وسایلی که در مایعات بدن لمس کرده اند را در یک کیسه بیوژارد نگه دارید.
دستکش دستکش A
 
از بین بردن دستکش B
 
از بین بردن دستکش C
 
هنگام خارج کردن دستکش ، از تماس با سطح آلوده خارجی خودداری کنید. در حالی که آن را به داخل بپیچید ، یک دستکش را به آرامی بکشید . دستکش را در کف دست دیگر دستکش قرار دهید. دستکش را در کف دست دیگر دستکش قرار دهید (شکل 2b) ، و سپس دستکش دوم را در حالی که آن را به سمت بیرون می چرخانید جدا کنید.
 
جعبه کمکهای اولیه
در نظر بگیرید یک کیت کمکهای اولیه تجاری را تهیه کنید و یا خود را تهیه کنید. داشتن یکی در دسترس در اطراف خانه ، در اتومبیل و محل کار شما امری اساسی است.
موارد مشترک موجود در کیت کمکهای اولیه عبارتند از:
بانداژ ، باند غلتکی و نوار
(استریل) گاز
دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده ضد عفونی کننده
کمپرس های جاذب
کرم آنتی بیوتیک
پماد را بسوزانید
ماسک برای تنفس (نجات تنفس / CPR)
بسته سرد شیمیایی
محافظ چشم و شستشوی چشم
راهنمای مرجع کمکهای اولیه که شامل شماره تلفنهای محلی است

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: