قیمت : 105000 تومان

قیمت : 105000 تومان
کد کالا: چشم گربه ای آلومینومی سولار یکطرفه

 

قیمت : 105000 تومان

چشم گربه ای ترافیکی سولار یک طرفه

درصد بالایی از تجهیزات ترافیکی ، جهت راهنمایی و هدایت رانندگان در شب و جلوگیری از بروز حوادث هنگام حرکتهای شبانه طراحی شده اند . انواع چراغ های ترافیکی ، بازتاب دهنده های ترافیکی ، تابلوهای شبرنگ و ... همگی نقش مهمی در این امر ایفا می کنند .

در اینجا یکی از این بازتاب دهنده های ترافیکی مفید و اقتصادی را به شما معرفی می نماییم :چشم گربه ای ترافیکی سولار یک طرفه ( یک طرف چشمک زن )


این محصول در طول روز ، و از طریق سلول های خورشیدی تعبیه شده در بخش میانی و با جذب نور خورشید و با تبدیل آن به الکتریسیته ، در هنگام تاریکی بصورت چشمک زن ، مسیر مورد نظر ر ا مشخص می نماید .مناسب جهت مسیرنمایی در شب هنگام و استفاده در مکانهای تاریک مانند تونلها .بدنه اصلی این محصول ، جهت استحکام و مقاومت بیشتر ، از جنس آهن می باشد .روش اتصال به زمین از طریق زائده ای 5 سانتیمتری ، تعبیه شده در قسمت پایینی و زیرین می باشد که قطری در حدود 2/5 سانتیمتر د ارد و با رفتن داخل زمین ، چشم گربه ای ترافیکی ما را ، محکم به زمین متصل می کند .


تعدادی از مزایای این محصول :

1- بدنه اصلی این محصول ، از جنس آهن بوده و در برابر برخورد خودروها بسیار مقاوم می باشد .

2- وزن کل در حدود 560 گرم بوده و دارای شش ماه ضمانت کارکرد می باشد .

3- تنها منبع تغذیه این محصول ، روشنایی روز می باشد و به هیچ منبع دیگری نیازمند نیست . ( کارکرد رایگان )


پرسش متداول :  در صورت نبودن نور مستقیم خورشید ( در هوای ابری ) آیا این محصول قادر به جذب انرژی مورد نیاز خود می باشد ؟

پاسخ : بله . سلول های خورشیدی این محصول از نور روشنایی روز تغذیه می کنند و نه از نور مستقیم خورشید . بنابراین در روزهای ابری نیز عملکرد معمول خود را دارند .
وزن این محصول 560 گرم بوده و ضمنا تولید داخل می باشد .محض اطلاع دوستان ، هر کارتن محتوی 12 عدد چشم گره ای سولار یک طرفه می باشد اما قیمت ارائه شده قیمت واحد می باشد .

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: