محافظ ستون

محافظ ستون
کد کالا: محافظ ستون

محافظ ستون لاستیکی:

گارد ستون و یا محافظ ستون محصولی است جهت جلوگیری از آسیب های رد اثر برخورد با لبه ستون ها در پارکینگ ها مورد استفاده قرار میگیرد.گارد ستون و یا محافظ ستون محصولی است جهت جلوگیری از آسیب های رد اثر برخورد با لبه ستون ها در پارکینگ ها مورد استفاده قرار میگیرد . جنس این محافظ ستون ها از لاستیک بوده  وبه شکل شبگه ای بوده که این امر باعث ضربه گیری حداکثری میشود . 

در مدل های قدیمی محافظ ستون ها از یک اسکلف فلزی تشکیل شده بود که این قسمت در طراحی جدید به دلیل معظلات عدیده همچون آسیبب رساندن در هنگام برخورد اتومبیل به ستون حذف گردیده و جای خود را به شبکه های از جنس تمام لاستیک داده تا بیشترین حالت ضربه گیری را داشته باشد . 

نحوه نصب گارد ستون لاستیکی 
نصب این محافظ ستون ها بسته به جنس ستون با استفاده از پیچ رول پلاک و یا چسب پلی اورتان امکان پذیر می باشد .

عنوان توضیحات
جنس تمام لاستیک EPDMدرجه یک با سختی
جنس رویه لاستیک درجه یک و شب رنگ
عرض 7.5 سانتی متر
طول 100 سانت
مورد مصرف لاستیک درجه ۱ و شبرنگ
عرض ۸ سانتی متر
نحوه نصب چسب پلی اورتان و یا پیچ
وزن ۱/۵ کیلوگرم
طول ۱۰۰ سانتی متر

محافظ ستون :

گارد ستون و یا محافظ ستون محصولی است جهت جلوگیری از آسیب های رد اثر برخورد با لبه ستون ها در پارکینگ ها مورد استفاده قرار میگیرد . جنس این محافظ ستون ها از لاستیک بوده وبه شکل شبگه ای بوده که این امر باعث ضربه گیری حداکثری میشود .ارد ستون و یا محافظ ستون محصولی است جهت جلوگیری از آسیب های رد اثر برخورد با لبه ستون ها در پارکینگ ها مورد استفاده قرار میگیرد . جنس این محافظ ستون ها از لاستیک بوده  وبه شکل شبکه ای بوده که این امر باعث ضربه گیری حداکثری میشود . در مدل های قدیمی محافظ ستون ها از یک اسکلف فلزی تشکیل شده بود که این قسمت در طراحی جدید به دلیل معظلات عدیده همچون آسیبب رساندن در هنگام برخورد اتومبیل به ستون حذف گردیده و جای خود را به شبکه های از جنس تمام لاستیک داده تا بیشترین حالت ضربه گیری را داشته باشد .

عنوان توضیحات
جنس تمام لاستیک EPDM درجه ۱
موارد مصرف پارکینگ ها
جنس رویه لاستیک درجه یک و شبرنگ
طول ۱۰۰ سانتی متر
عرض ۸/۵ سانت
نحوه نصب چسب پلی اورتان و پیچ
وزن ۱/۶ کیلوگرم
 

محافظ دیوار :

محافظ دیوار لاستیکی از جنس تمام لاستیک ساخته شده که جهت محافظت از برخورد ها به دیوار و ستون های گرد در اماکنی همچون دیوار های مدارس ، مهد کودک ها، بیمارستان ها، پارکینگ ها و ...استفاده میشود.محافظ دیوار لاستیکی از جنس تمام لاستیک ساخته شده که جهت محافظت از برخورد ها به  دیوار و ستون های گرد  در اماکنی همچون دیوار های مدارس ، مهد کودک ها، بیمارستان ها، پارکینگ ها و ...استفاده میشود. محافظ دیوار لاستیکی دارای شبرنگ است  که هنگام تردد خودروها در تاریکی به دید بیشتر افراد کمک میکند .

مزایای محافظ  دیوار لاستیکی 

قیمت مناسب 
کارایی بالا 
طول متناسب با انتخاب مشتری 
نصب آسان
قابل استفاده برای ستون های گرد  
دارای شبرنگ
دارای ضربه پذیری بیشتر نسبت به محصولات مشابه 
مقاوم در برابر تغییرات دما 
مقاوم در برابر نور مستقیم آفتاب 
طول عمر بالا 

 

نحوه نصب 

محافظ  دیوار لاستیکی از جنس تمام لاستیک   بوده و به همین دلیل جهت نصب آن باید از انواع چسب ( پلی اورتان، چسب آهن و...) و یا پیچ و رول پلاک  بنا بر جنس سطح محل مورد نظر ، استفاده نمود 

عنوان توضیحات
جنس فوم لاستیکی
موارد مصرف ستون های گرد و دیوار ها
طول ۱ ، ۱/۵ ، ۲ متر
عرض ۱۵ میلی متر
ضخامت ۱۰ میلی متر
ارتفاع ۱۵ سانتی متر
نحوه نصب چسب پلی اورتان و پیچ

محافظ کنج دیوار  

محافظ کنج یوار  از جنس PVC ساخته شده که جهت محافظت از برخورد ها به کنج دیوار و ستون های تیز در اماکنی همچون گوشه دیوار های مدارس ، مهد کودک ها، بیمارستان ها و ...استفاده میشود. محافظ گوشه دیوار دارای ترکیب رنگی مختلف میباشد .

مزایای محافظ کنج دیوار 
قیمت مناسب 
کارایی بالا 
ترکیب رنگی مختلف 
طول متناسب با انتخاب مشتری 
نصب آسان 


نحوه نصب 
محافظ کنج دیوار از جنس تمام PVC  بوده و به همین دلیل جهت نصب آن باید از انواع چسب ( پلی اورتان، چسب آهن و...) و یا پیچ و رول پلاک  بنا بر جنس سطح محل مورد نظر ، استفاده نمود.

عنوان توضیحات
جنس PVC
طول ۱ ، ۱/۲۰ ، ۱/۵۰ ، ۲ متر
عرض هر بال ۵ سانتی متر
نحوه نصب چسب پلی اورتان یا پیچ
 

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: