علائم ایمنی از ماسک هوارسان استفاده کنید

علائم ایمنی از ماسک هوارسان استفاده کنید
کد کالا: 365

نام محصول علائم ایمنی :  علائم ایمنی از ماسک ایمنی هوارسان استفاده کنید

کد کالا علائم ایمنی :  365

safety sign oxygen mask required

جدول فنی مشخصات تابلوهای ایمنی
کد سایز ابعاد(cm)     کد برچسب توضیحات برچسب    کد تابلو توضیحات تابلو
S 7*10   D برچسب روزرنگ-ضد آب   G ورق گالوانیزه از 0.6 الی 2 میلیمتر ضخامت(فولاد امیرکبیر کاشان)
A 10*15   R برچسب شبرنگ-ضد آب-بهمراه رفلکس نور   H ورق پی وی سی 2الی 10 میل-ضد آب-قابلیت انعطاف پذیری
O 15*20   P برچسب شبنما-ضد آب-قابلیت جذب نور و نور دهی 6 ساعت به بالا   Z فریم الکترواستاتیک-ضخامت 1.5 میل-رنگ کوره ای-دارای لبه برگشته
M 20*30   X بنر -ضد آب-بهمراه پانچ   K ورق پلکسی 1 الی 10 میل-دارای رنگ بندی-ضد آب-مستحکم-قابلیت برش لیزر
C 30*40   Y کاغذ گلاسه بهمراه لمینت   V شاسی چوب-ضخامت 10 میل-نصب آسان به دیوار
N 40*50   W برچسب شیشه ای-ضد آب   AL آلومینیوم 1 الی 10 میل-ضد آب-دوام بالا در برابر محیط بیرونی
L 50*60  

جهت تماس و یا ارسال سفارش :

تلگرام ،واتس آپ: 09125480830

تلفن : 02144059138-02188422701

فکس:02188457787

B 60*100  
Q سفارشی  

*  در صورت درخواست سایز سفارشی تابلو ایمنی برای شما مشتریان عزیز تولید خواهد شد.

*  امکان اضافه شدن لوگو شرکت در گوشه کار بصورت رایگان امکان پذیر می باشد.

*  قبل از تولید طرح هایی نهایی چاپ برای شما ارسال خواهد شد.

* برای انتخاب بهتر تابلوهای مورد نظر و رفع سوالات خود می توانید با همکاران ما بصورت 24 ساعته مشاوره دریافت کنید.(02144059138)

(هدف و آرزوی مجموعه ایمن ساین روزی ایمن و بدون حادثه برای شماست.)

مطالب مرتبط :

ماسک های تنفسی

دستگاه تنفسی انسان، نسبت به استشمام مواد شیمیایی و سمی حساس است، در نتیجه شش انسان در محیط های مملو از مواد شیمیایی و صنعتی، آسیب می بیند. بهترین راه برای آسیب نرسیدن به دستگاه تنفسی در محیط های صنعتی، استفاده از ماسک تنفسی مناسب است.

در این نوشته به معرفی انواع ماسک های تنفسی پرداخته ایم که می توان در مکانهایی که مواد شیمیایی و سمی وجود دارد از آنها استفاده کرد.

ماسک های تنفسی

آشنایی با ماسک های تنفسی

ماسک های تنفسی یا respiratory protection mask وسایلی هستند که از ورود هوای آلوده جلوگیری می کنند و به منظور حفاظت از سیستم تنفسی انسان طراحی شده اند.

انواع ماسک های تنفسی

ماسک های تنفسی یا تصفیه کننده هوا هستند یا هوارسان.

  • ماسک های تصفیه کننده هوا، آلاینده های موجود در هوا را می گیرند و به ۴ دسته ماسک های حذف کننده ذرات، ماسک های حذف کننده گازها و بخارها، ماسک های نجات و ماسک های الکتریکی تصفیه کننده هوا تقسیم می شوند.
  • ماسک های هوارسان، ماسک هایی هستند که هوا را از طریق منبعی غیر از هوای اطراف تامین می کنند. ماسکهای هوارسان در شرایطی استفاده می شوند که فیلتر مناسب برای حفظ آلاینده در محیط وجود نداشته باشد یا تراکم اکسیژن کم باشد. ماسک های هوارسان نیز به ۲ دسته ماسک های کپسول سرخود و ماسک های شیلنگی تقسیم می شوند. ماسکهای هوارسان به ماسک های فشار مثبت نیز معروف هستند.

ماسک های تنفسی

آشنایی با ماسک های تصفیه کننده هوا:

ماسک های حذف کننده ذرات

ماسک های حفاظت در برابر گرد و غبار برای مراقبت از دستگاه تنفسی در برابر ذرات گرد و غبار ساخته شده اند.برای ساختن این ماسک ها از مواد فیبری و الیافی مانند کاغذ، نمد یا پارچه استفاده می شود؛ زیرا این مواد می توانند آلاینده ها را به خوبی به دام بیندازند.

ماسک های حذف کننده گازها و بخارها

این مدل ماسک ها برای حفاظت از ریه های انسان در برابر گازها و بخارهایی چون بخار جیوه، گاز آمونیاک و دیگر گازهای اسیدی و آلی ساخته شده است. ماسک های کاغذی یا نمدی پوشش داده شده با ذغال فعال، ماسک های کارتریج دار شیمیایی و ماسک های گازی از جمله ماسک های حذف کننده گازها و بخارها هستند.

  1. ماسک های کارتریج دار: ماسک های کارتریج دار از نظر شکل ظاهری به دو شکل نیم صورت و تمام صورت هستند. در ادامه نوشته با خصوصیات ماسک های نیم صورت و تمام صورت بیشتر آشنا خواهید شد.
  2. ماسک های گازی: ماسک های گازی شبیه ماسک های کارتریج دار هستند، تفاوت این دو ماسک در این است که ماسک های گازی از ماسک های کارتریج دار بزرگ تر هستند. همچنین حجم ماده جاذب موجود در ماسک های گازی از ماسک های کارتریج دار بیشتر است. تفاوت بعدی این دو ماسک در این است که ماسک های گازی دارای دریچه استنشاقی هستند.
  3. ماسک های نمدی یا کاغذی پوشش داده شده با ذغال فعال: این مدل ماسکها از کاغذ یا نمد ساخته می شود. کاغذ یا نمد این ماسکها با زغال فعال پوشش داده شده است؛ به همین دلیل به خوبی آلودگی های محیط را اسیر می کند. این ماسکها در محیط هایی استفاده می شود که هم گرد و غبار و هم گازهای سمی وجود دارد.ماسک های تنفسی

آشنایی با ماسک های هوارسان:


ماسک های کپسول سرخود

این ماسک ها به گونه ای هستند که یک منبع تنفسی روی آنها تعبیه شده است، در نتیجه زمانی که فرد به هوا یا اکسیژن نیاز داشته باشد، اکسیژن موردنیاز خود را از طریق این منبع تنفسی تامین می کند. در شرایط کاهش اکسیژن می توان به مدت ۴ ساعت از این ماسک استفاده کرد.

ماسک های تنفسی

ماسک هوارسان شیلنگی

این ماسک ها از طریق شیلنگ به یک منبع ثابت هوای فشرده یا کمپرسور دمنده هوا متصل هستند و هوای سالم و تازه از طریق این منبع تامین می شود. این وسیله قابلیت ارسال هوا به اندازه ۱۷۰ لیتر در دقیقه را دارد. طول شیلنگ این ماسک از ۷٫۵ تا ۹۰ متر متغیر است.

تفاوت میان ماسک های نیم صورت و ماسک های تمام صورت

ماسک های نیم صورت، تنها دهان و بینی فرد را پوشش می دهند و چشمان فرد استفاده کننده را در بر نمی گیرند؛ پس تنها برای تصفیه گازهایی استفاده می شوند که به چشم آسیبی نمی رسانند. این نوع ماسک ها از دو بخش بدنه و فیلتر یا پد ساخته شده است. هوای آلوده به وسیله فیتلر ماسک نیم صورت تصفیه می شود و قابلیت تعویض هم دارد.

ماسک های تنفسی

ماسک های تمام صورت از چشم های شما در برابر گازهای آلوده و سمی محیط مراقبت می کنند. ماسک های تمام صورت شامل بدنه، فیلتر و لنز هستند. این ماسک ها معمولا دو سوپاپ گردشی هوا دارند که این ویژگی مانع از حرکت جریان هوای بازدمی به سمت بالا می شود و از بخار کردن لنز جلوگیری می کند. در محیط هایی نظیر آزمایشگاه های کار با مواد شیمیایی، پالایشگاه ها، کارخانه های پتروشیمی، معادنی که با گاز کلر و دیگر گازهای اسیدی مواجه هستند و محیط های صنعتی که با بخارهای آمونیاک و مواد قلیایی تماس دارند از ماسک تمام صورت استفاده می شود.

ماسک های تنفسی

در این نوشته با انواع ماسک های تنفسی مورد استفاده در مکانهای شیمیایی و سمی آشنا شدید. از اینکه تا انتهای این نوشته همراه ما بودید از شما متشکریم.

علائم ایمنی در کارگاه ، علائم ایمنی ، علایم ایمنی ،  ughml hdlkd ، علائم ایمنی مواد شیمیائی ، علائم ایمنی در آزمایشگاه ، چاپ علائم ایمنی ، علائم ایمنی جرثقیل، علائم ایمنی جوشکاری ، علائم ایمنی در جوشکاری ، علائم ایمنی خطر ، علائم ایمنی خود ایمنی ، علائم بیماری خود ایمنی ، علائم ایمنی خروج اضطراری ، علائم ایمنی هشداردهنده ، علائم ایمنی هشدار دهنده ایمنی ، علائم ایمنی و هشدار ایمنی ، عکس علائم ایمنی ، عکس های علائم ایمنی ، فروش علائم ایمنی ، فروش علائم ایمنی در تهران ، فروش علائم ایمنی در شهرستانها ، قیمت علائم ایمنی ، علائم ایمنی صنعتی ، علائم ایمنی در صنعت ، علائم ایمنی کارگاه ، علائم ایمنی کارگاهی، علائم ایمنی کار ، علائم ایمنی کارگاه ساختمانی ، علائم ایمنی محیط کار ، علائم ایمنی مواد شیمیائی ، علائم ایمنی مواد سمی ، علائم ایمنی آتش نشانی ، علائم ایمنی ترافیکی ، تولید علائم ایمنی ،علائم ایمنی ترافیکی ،علائم ایمنی اخطاری ، علائم ایمنی انبار ، علائم ایمنی آزمایشگاه ، علائم ایمنی استفاده از مواد شیمیائی ، علائم ایمنی لیفتراک ، علائم ایمنی لیزر ، لیست علائم ایمنی ، علائم ایمنی بازدارنده ، علائم ایمنی برق ، علائم ایمنی بهداشت ، علائم ایمنی و بهداشت ، علائم ایمنی ساختمان ، علائم ایمنی شبرنگ ، علائم ایمنی مواد آزمایشگاهی ، علائم ایمنی مواد شیمیائی ، علائم ایمنی آزمایشگاه شیمی ، علائم ایمنی و بهداشتی ، علائم ایمنی در کارخانه ، علائم ایمنی راه ، علائم ایمنی راه ها ، علائم ایمنی ایمن ساین ،محمدرضا دادگرمهر ، محمدرضا دادگرمهر، تابلوهای ترافیکی ، علائم ترافیکی ، محصولات ترافیکی ، بشکه ترافیکی ، نیوجرسی، سرعتگیر، مخروط،استوانه، فریم الکترواستاتیک ،تابلو فلزی ، تابلو شبرنگ، تابلو فریم دار ، تابلو چارچوبدار، ساخت تابلو،تابلو جاده ای ، تابلو معابر،تابلو سرکوچه، تابلو اماکن، تابلو انتظامی، تابلو پرچمی ، بست ،تابلو خیابان ، گل میخ ، مخروط هرمی ، چراغ آذرخش ، استند پلاستیکی ، کاشن تانک،چراغ باتومی ، بولارد،مخزن شن و نمک علائم ترافیکی چشم گربه ای ، علائم ترافیکی در ایران ،علائم ترافیکی led ، علائم ترافیکی سولاربرچسب شبرنگ ، برچسب روزنگ ، برچسب شبنما ، برچسب فوتولمینسنت ، برچسب علائم ایمنی ، برچسب ، علائم ترافیکی پارکینگ ، علائم پلاستیکی پارکینگ ، علائم ترافیکی صنعتی ، علائم ترافیکی ثابت ، قیمت علائم ترافیکی ، فروش علائم ترافیکی ، عکس علائم ترافیکی ، علائم ترافیکی خورشیدی ، علائم ترافیکی سولار ، خرید علائم ترافیکی ، علائم ترافیکی جدید ، علائم ترافیکی جهان ، علائم ترافیکی چشم گربه ای ،علائم ترافیکی چگونه کار می کند ، شرکت علائم ترافیکی ، علائم ترافیکی شهری ، ساخت علائم ترافیکی ، سازنده علائم ترافیکی ، علائم ترافیکی لیست قیمت ، علائم افقی ترافیکی ، علائم ترافیکی ایران ، تولید علائم ترافیکی ، علائم و تجهیزات ترافیکی ، نصب علائم ترافیکی ، نصاب علائم ترافیکی ،علائم ترافیکی محصولات علائم ترافیکی چگونه کار می کندعلائم ایمنی کپسول آب,ت

 

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: