علائم ایمنی استعمال دخانیات آزاد

علائم ایمنی استعمال دخانیات آزاد
کد کالا: 804

نام محصول علائم ایمنی :  علائم ایمنی استعمال دخانیات آزاد

کد کالا علائم ایمنی :  804

*  در صورت درخواست سایز سفارشی تابلو ایمنی برای شما مشتریان عزیز تولید خواهد شد.

*  امکان اضافه شدن لوگو شرکت در گوشه کار بصورت رایگان امکان پذیر می باشد.

*  قبل از تولید طرح هایی نهایی چاپ برای شما ارسال خواهد شد.

مطالب مرتبط :

چرا ناحیه سیگار کشیدن مورد نیاز است؟
بخشهای مختلف تجاری از شیوه های بهداشتی و ایمنی در محل کار که از کارکنان محافظت می کند ، آگاه تر می شوند. ترک دخانیات در حالت ایده آل یکی از مقرون به صرفه ترین اقدامات برای افزایش رفاه عمومی و بهره وری در محل کار است. با این حال ، اجرای قطع تنباکو بارها مصرف می کند و ممکن است عملی هم به عنوان یک سیاست کوتاه مدت و هم متوسط ​​باشد.
 
به همین دلیل ، بیشتر و بیشتر بخش های تجاری زمینه های سیگار کشیدن را برای کارمندان خود فراهم می کنند تا در هر زمان از همه افراد در معرض دود منفعل محافظت شود. در میان آنها ، کابین های دود راه حل های رایج است. کابین های دود مؤثر می توانند دود را قبل از پخش شدن ضبط کنند. آنها همچنین می توانند اکثر گازهای مضر را فیلتر کرده و دود تنباکو را در هوای پاک تصفیه کنند. کابین های دود مدولار از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند زیرا می توانند فضایی را برای بخش های تجاری صرفه جویی کرده و الگوهای در حال تغییر کاربران را دنبال کنند.
 
فواید گسترده ایجاد مناطق سیگار کشیدن جذب مشتریانی است که در غیر این صورت علاقه ای به بازدید ندارند. فرودگاه ها ، کازینوها ، مراکز خرید و رستوران ها همه بخش های تجاری معمولی هستند که می توانند از داشتن منطقه سیگار کشیدن سود ببرند.

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: