علائم ایمنی تجمع ایمن

علائم ایمنی تجمع ایمن
کد کالا: 818

نام محصول علائم ایمنی :  علائم ایمنی تجمع ایمن

کد کالا علائم ایمنی :  818

*  در صورت درخواست سایز سفارشی تابلو ایمنی برای شما مشتریان عزیز تولید خواهد شد.

*  امکان اضافه شدن لوگو شرکت در گوشه کار بصورت رایگان امکان پذیر می باشد.

*  قبل از تولید طرح هایی نهایی چاپ برای شما ارسال خواهد شد.

مطالب مرتبط :

 
تعریف - Muster Point به چه معنی است؟
محل تجمع یک مکان مشخص یا منطقه ای است که کلیه کارمندان ، میهمانان یا بازدید کنندگان از محل کار یا جمعیت زیادی می توانند در مواقع اضطراری جمع شوند.
 
نکته مهم این اطمینان را به وجود می آورد که همه بدانند که حتی در وحشت اضطراری نیز کجا باید جمع شوند. مکان باید از محل کار مسافت ایمن و از خطرات اضافی پاک باشد. نقاط موستر همچنین شمارش سر و اقدامات دیگری را که لازم است همه در یک مکان جمع شوند ، تسهیل می کند.
 
همچنین به عنوان یک مونتاژ اضطراری (EAP) یا به سادگی ، نقطه مونتاژ شناخته می شود.
 
یک نقطه تجمع تعیین شده یک اقدام ایمنی اساسی برای هر محل کار است. این نقاط تفریحی و مسیرهای منتهی به آنها باید به خوبی مشخص شده و به راحتی در طول شب یا روز پیدا شود. علائم باید راه را نشان دهند و مکان نقطه تجمع را مشخص کنند. طرح علامت استاندارد به رنگ سبز و سفید است و سه یا چهار شکل را در کنار هم ایستاده ، معمولاً با چهار فلش به سمت آنها نشان می دهد.
 
نقاط موستر باید به اندازه کافی نزدیک باشند تا همه بتوانند در مواقع اضطراری به سرعت در آن جمع شوند ، اما هنوز به اندازه کافی از محل کار فاصله دارند تا کسانی که جمع می شوند از خطری که فرار می کنند در امان باشند.
 
نقاط موستری به سرپرستان یا سایر کارمندان تعیین شده اجازه می دهد تا یک تماس تلفنی را انجام دهند و کارمندان مفقود شده ای را که ممکن است بعد از تخلیه هنوز در محل کار باشند ، شناسایی کنند. این اطلاعات سپس می تواند به امدادگران یا پاسخگویان اورژانس منتقل شود. جمع کردن همه کارمندان در یک نقطه نیز به اولین پاسخ دهندگان پزشکی امکان می دهد که به سرعت تشخیص دهند که چه کسانی ممکن است به درمان نیاز داشته باشند (برای مثال استنشاق دود ناشی از آتش سوزی) و آن را به موقع اداره کنند.

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: